Urządzenia ATEQ do aktywacji czujników T.P.M.S.

Urządzenia ATEQ do aktywacji czujników T.P.M.S.

Nowa seria urządzeń ATEQ do aktywacji i odczytu czujników T.P.M.S. (Tire Pressure Monitoring System) obejmuje zaawansowane urządzenia dla warsztatów samochodowych, sieci serwisowych, czy linii produkcyjnych, ale także proste urządzenia dla użytkowników prywatnych.
Wszystkie urządzenia ATEQ T.P.M.S. są wyposażone w kolorowy lub monochromatyczny wyświetlacz oraz przyjazny interfejs, który prowadzi użytkownika przez cały proces aktywacji czujników, także z możliwością zaprogramowania komputera pokładowego samochodu poprzez złącze OBDII.
Szeroka gama opcji i wyposażenia obejmuje m.in. skaner kodów kreskowych do odczytu numerów VIN, stację dokującą i drukarkę termiczną do wydruku informacji diagnostycznych, czujnik głębokości bieżnika do kontroli stanu bieżnika w oponach, złącze OBDII umożliwiające podłączenie do komputera samochodu, i in.
Bazy danych są na bieżąco uzupełniane o nowe typy czujników, a oprogramowanie komputerowe ATEQ WebVT pozwala na łatwą i szybką aktualizację bazy czujników w urządzeniu za pośrednictwem Internetu.

Więcej informacji:
ATEQ VT56 OBDII, ATEQ VT46, ATEQ VT36, Czujnik głębokości bieżnika